Trainingsschema
Als u buiten de reguliere tijden wilt trainen neem dan eerst contact op met het wedstrijdsecretariaat. Als u wilt gaan trainen en u twijfelt of het complex open is neem contact op met Martin Felling 06-22154204
Dit schema loopt van 25-1-2021 t/m 30-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 J6E1 Ben Stuijts
Richard van Kesteren
V3 - CD
18:00 - 19:00 M6E2 Jip Geuze
Levi Tiemann
V1 - AB
18:00 - 19:30 MC3 Isa Ranselaar
Julia Satoor de Rootas
V2 - AB
18:00 - 19:30 MD1 Jurriën van der Vecht
Malou Copray
Mijke Grijzenhout
V3 - AB Opent complex rond 17:15
18:30 - 20:00 JC1 Daniël de Ruiter
Wijnand Paauwe
V1 - CD
18:30 - 20:00 MD3 V2 - CD
19:30 - 21:00 MA4 Michael van der Kaaij V2 - AB
19:30 - 21:00 MB3 Ruud de Ruiter V1 - AB
20:00 - 21:30 JA2 Damien de Koster V2 - CD Om de week veld 1
20:00 - 21:30 MA3 Jurriën van der Vecht V1 - CD Jurriën sluit complex Om de week veld 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 MB2 Rene Gravendijk
Pieter den Ouden
V1 - AB
18:00 - 19:15 MC2 Cornelis Trommel
Amber Moerland
V2 - AB Kan complex openen
18:00 - 19:30 MD2 Joeri Timmerman
Patrick Hazelebach
Peter Oskam
V3 - AB Peter opent complex
18:00 - 19:30 MD4 Edwin van der Hoeven V3 - CD
18:30 - 20:00 MA2 Melvin Overheid
Sjoerd van der Wal
V1 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Marlon Alves
Rose van der Horst
Lisanne Nieuwenhuizen
V2 - CD
19:30 - 21:00 MB1 Cornelis Trommel
Tim Schlink
V2 - AB
20:00 - 21:30 D1 Jeroen van Duijvenbode
Caroline van Nieuwenhuijze
V1 - AB Sluit complex
20:00 - 21:30 D2 Michael van der Kaaij
Peter Engel
V2 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Caroline van Nieuwenhuijze
Richard van Rossen
V1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 F-sch Caroline van Nieuwenhuijze V3 - CD Opent complex
17:00 - 18:00 M6E1 Fabian Duinhouwer V2 - CD Fabian opent complex
17:15 - 18:30 M8E1 Erik Beekman
Peter Oskam
John Verweel
V1 - AB Peter opent complex Om de week veld 2. Kan complex openen
17:15 - 18:30 M8E2 Marco Jager
Nevil Brökling
Syrina Jager
V2 - AB Peter opent complex. Om de week veld 1
17:30 - 20:00 Keepersschool Trainingsgroep V1 - CD Trainers Guido Gernaat, Sten Jansen, Daphne Vroegh, Enna vd Berg.
18:00 - 19:00 M6E2 Jip Geuze
Levi Tiemann
V3 - AB
18:00 - 19:00 M6F1 Lotte van Halderen V2 - CD
18:30 - 19:30 JD1 Kai Noppen V1 - AB
18:45 - 20:00 JB1 Damien de Koster
Devon Brökling
V2 - AB
19:00 - 20:30 JC1 Daniël de Ruiter
Wijnand Paauwe
V3 - AB
19:30 - 21:00 MA4 Michael van der Kaaij V3 - CD
20:00 - 21:30 H1 Caroline van Nieuwenhuijze V1 - AB
20:00 - 21:30 HJ1 V2 - AB
20:00 - 21:30 JA1 Jimmy Keemink V1 - CD
20:00 - 21:30 JA2 Damien de Koster V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:15 MD1 Jurriën van der Vecht
Mijke Grijzenhout
René Brakxhoofde
V1 - CD Jurriaan opent
18:00 - 19:00 J6E1 Jesssica Elinger
Heleen Voogd
V2 - CD
18:00 - 19:00 M3F1 Anita van Noord
Diana Eijgelsheim
V3 - CD
18:00 - 19:15 MC2 Cornelis Trommel
Amber Moerland
V1 - AB
18:00 - 19:30 MC3 Isa Ranselaar
Julia Satoor de Rootas
V2 - AB
18:30 - 20:00 MD3 V3 - AB
19:00 - 20:30 MA2 Melvin Overheid
Sjoerd van der Wal
V2 - CD
19:30 - 21:00 MA3 Jurriën van der Vecht V2 - AB Kan afsluiten
19:30 - 21:00 MB1 Cornelis Trommel
Tim Schlink
V1 - AB Kan afsluiten
19:30 - 21:00 MB3 Ruud de Ruiter
Vivian Kleijwegt
V3 - CD
19:30 - 21:00 MC1 Rose van der Horst
Marlon Alves
Lisanne Nieuwenhuizen
V1 - CD Kan afsluiten
20:00 - 21:30 D2 Michael van der Kaaij
Peter Engel
V3 - AB Om de week do. of vr.
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 M6E1 Fabian Duinhouwer
Theo van den Berg
V3 - AB
17:30 - 18:30 M8E1 Peter Oskam
Erik Beekman
V1 - CD Peter opent complex
17:30 - 18:30 M8E2 Marco Jager
Nevil Brökling
Syrina Jager
V1 - AB
18:00 - 19:15 JD1 Guido Osinga
Joep van Nieuwenhuijze
V2 - AB
18:00 - 19:00 M6F1 Lotte van Halderen V2 - CD
18:00 - 19:30 MB2 Camiel de Groot
Mika Philipse
V3 - CD
18:45 - 20:00 JB1 Erwin Strik
Andrea Oostrijck
V3 - AB
18:45 - 20:00 MD2 Henri Broekhuizen
Joeri Timmerman
Patrick Hazelebach
Peter Oskam
V1 - AB
18:45 - 20:00 MD4 Mariska Snijders V1 - CD
19:15 - 20:30 JA1 Jimmy Keemink V2 - AB
19:15 - 20:30 MA1 Caroline van Nieuwenhuijze
Richard van Rossen
V2 - CD
20:00 - 21:30 D1 Caroline van Nieuwenhuijze
Jeroen van Duijvenbode
V1 - CD
20:00 - 21:30 D2 Michael van der Kaaij
Peter Engel
V3 - AB Om de week do. of vr.
20:00 - 21:30 H1 Caroline van Nieuwenhuijze V1 - AB Sluit complex
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:30 - 12:00 D1 V1 Starten vanaf 21 feb
10:30 - 12:00 H1 Caroline van Nieuwenhuijze V1 Starten vanaf 21 feb
Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
Er zijn geen agenda punten de komende dagen
Volledige agenda
Bestel clubkleding