Kies een ander team :

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Peter Engel
Trainer Peter Engel
Manager Valerie Veldkamp
Trainer Michael van der Kaaij
Coach Michael van der Kaaij

Nog 16 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 okt 13219 R.H.V. Leonidas D21
13:15 14:00 thuis Veld 1
31 okt 13311 Groen-Geel D16
55
10:55 12:35 uit route
7 nov 13376 HC Schiedam D10
10:30 thuis Veld 1
14 nov 13426 HC Feijenoord D2
11:15 thuis Veld 2
21 nov 13535 VMHC Pollux D4
30
09:45 11:00 uit route
28 nov 16786 Hockey Club Rotterdam D7
10:30 thuis Veld 1
13 mrt 13631 HC Delfshaven D2
thuis
20 mrt 13731 HCGO D1
25
uit route
27 mrt 13789 R.G.H.C. Tempo '34 D2
thuis
3 apr 13850 HV Spijkenisse D4
30
uit route
24 apr 14045 R.H.V. Leonidas D21
45
uit route
8 mei 14107 Groen-Geel D16
thuis
15 mei 14168 HC Schiedam D10
35
uit route
22 mei 14264 HC Feijenoord D2
40
uit route
29 mei 14289 VMHC Pollux D4
thuis
12 jun 16785 Hockey Club Rotterdam D7
40
uit route
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne D2 4 12 4 0 0 16 0 0
2 Delfshaven D2 5 12 4 0 1 22 8 0
3 Tempo '34 D2 5 12 4 0 1 10 5 0
4 Schiedam D10 4 9 3 0 1 12 6 0
5 Leonidas D21 4 9 3 0 1 11 6 0
6 Goeree Overflakkee D1 5 6 2 0 3 13 21 0
7 Pollux D4 5 6 2 0 3 8 18 0
8 Spijkenisse D4 5 3 1 0 4 8 15 0
9 Groen-Geel D16 4 3 1 0 3 6 13 0
10 Feijenoord D2 4 1 0 1 3 7 13 0
11 Rotterdam D7 5 1 0 1 4 8 16 0

Uitslagenmatrix
  Groen-Geel D16Rotterdam D7Voorne D2-OTempo '34 D2-OLeonidas D21Pollux D4Spijkenisse D4Goeree Overflakkee D1Feijenoord D2-OSchiedam D10Delfshaven D2
Groen-Geel D16   0-2 3-4 3-2
Rotterdam D7   3-4 2-4
Voorne D2-O   2-0 7-0
Tempo '34 D2-O 5-0 2-1 0-4  
Leonidas D21   4-3 1-2
Pollux D4 0-1   1-7
Spijkenisse D4 1-4 1-2   2-4
Goeree Overflakkee D1 6-1   1-6 2-5
Feijenoord D2-O 1-1   1-5
Schiedam D10 0-2  
Delfshaven D2 5-1 0-3  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Spijkenisse D4 Leonidas D21 1-4 Definitief
.. Goeree Overflakkee D1 Schiedam D10 1-6 Definitief
.. Tempo '34 D2-O Groen-Geel D16 5-0 Definitief
.. Rotterdam D7 Pollux D4 3-4 Definitief
.. Delfshaven D2 Voorne D2-O 0-3 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Feijenoord D2-O Rotterdam D7 1-1 Definitief
.. Voorne D2-O Goeree Overflakkee D1 7-0 Definitief
.. Schiedam D10 Tempo '34 D2-O 0-2 Definitief
.. Groen-Geel D16 Spijkenisse D4 3-4 Definitief
.. Pollux D4 Delfshaven D2 1-7 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Spijkenisse D4 Schiedam D10 2-4 Definitief
.. Tempo '34 D2-O Voorne D2-O 0-4 Definitief
.. Leonidas D21 Feijenoord D2-O 4-3 Definitief
.. Goeree Overflakkee D1 Pollux D4 6-1 Definitief
.. Delfshaven D2 Rotterdam D7 5-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Pollux D4 Tempo '34 D2-O 0-1 Definitief
.. Voorne D2-O Spijkenisse D4 2-0 Definitief
.. Groen-Geel D16 Leonidas D21 0-2 Definitief
.. Feijenoord D2-O Delfshaven D2 1-5 Definitief
.. Rotterdam D7 Goeree Overflakkee D1 2-4 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Groen-Geel D16 Feijenoord D2-O 3-2 Definitief
.. Leonidas D21 Schiedam D10 1-2 Definitief
.. Tempo '34 D2-O Rotterdam D7 2-1 Definitief
.. Goeree Overflakkee D1 Delfshaven D2 2-5 Definitief
.. Spijkenisse D4 Pollux D4 1-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
  Delfshaven D2 Tempo '34 D2-O 15:45 Sportpark Blijdorp
  Feijenoord D2-O Goeree Overflakkee D1 13:30 Sportcomplex Olympia
  Rotterdam D7 Spijkenisse D4 14:15 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D10 Groen-Geel D16 14:45 Sportpark HC Schiedam
  Voorne D2-O Leonidas D21 14:00 Sportp. Boerseweg
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Groen-Geel D16 Voorne D2-O 12:35 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D21 Pollux D4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D10 Feijenoord D2-O 11:15 Sportpark HC Schiedam
  Spijkenisse D4 Delfshaven D2 15:30 Sportpark Groenewoud
  Tempo '34 D2-O Goeree Overflakkee D1 11:00 Zuidelijk Randpark
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Feijenoord D2-O Tempo '34 D2-O 12:45 Sportcomplex Olympia
  Goeree Overflakkee D1 Spijkenisse D4 14:15 Terrein van de Pallandpolder
  Pollux D4 Groen-Geel D16 12:45 Sportpark Kooikersweg
  Rotterdam D7 Leonidas D21 14:15 Sportpark Hazelaarweg
  Voorne D2-O Schiedam D10 Sportp. Boerseweg
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Groen-Geel D16 Rotterdam D7 17:20 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D21 Delfshaven D2 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D10 Pollux D4 Sportpark HC Schiedam
  Spijkenisse D4 Tempo '34 D2-O Sportpark Groenewoud
  Voorne D2-O Feijenoord D2-O Sportp. Boerseweg
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Delfshaven D2 Groen-Geel D16 11:40 Sportpark Blijdorp
  Goeree Overflakkee D1 Leonidas D21 12:45 Terrein van de Pallandpolder
  Pollux D4 Voorne D2-O 11:00 Sportpark Kooikersweg
  Rotterdam D7 Schiedam D10 12:15 Sportpark Hazelaarweg
  Spijkenisse D4 Feijenoord D2-O Sportpark Groenewoud
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Feijenoord D2-O Pollux D4 12:30 Sportcomplex Olympia
  Groen-Geel D16 Goeree Overflakkee D1 11:00 Roggewoning (HGC)
  Leonidas D21 Tempo '34 D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D10 Delfshaven D2 Sportpark HC Schiedam
  Voorne D2-O Rotterdam D7 Sportp. Boerseweg
ZONDAG 13 MAART 2022
  Groen-Geel D16 Tempo '34 D2-O Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D21 Spijkenisse D4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux D4 Rotterdam D7 Sportpark Kooikersweg
  Schiedam D10 Goeree Overflakkee D1 Sportpark HC Schiedam
  Voorne D2-O Delfshaven D2 Sportp. Boerseweg
ZONDAG 20 MAART 2022
  Delfshaven D2 Pollux D4 Sportpark Blijdorp
  Goeree Overflakkee D1 Voorne D2-O Terrein van de Pallandpolder
  Rotterdam D7 Feijenoord D2-O Sportpark Hazelaarweg
  Spijkenisse D4 Groen-Geel D16 Sportpark Groenewoud
  Tempo '34 D2-O Schiedam D10 Zuidelijk Randpark
ZONDAG 27 MAART 2022
  Feijenoord D2-O Leonidas D21 Sportcomplex Olympia
  Pollux D4 Goeree Overflakkee D1 Sportpark Kooikersweg
  Rotterdam D7 Delfshaven D2 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D10 Spijkenisse D4 Sportpark HC Schiedam
  Voorne D2-O Tempo '34 D2-O Sportp. Boerseweg
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Delfshaven D2 Feijenoord D2-O Sportpark Blijdorp
  Goeree Overflakkee D1 Rotterdam D7 Terrein van de Pallandpolder
  Leonidas D21 Groen-Geel D16 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Spijkenisse D4 Voorne D2-O Sportpark Groenewoud
  Tempo '34 D2-O Pollux D4 Zuidelijk Randpark
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Delfshaven D2 Goeree Overflakkee D1 Sportpark Blijdorp
  Feijenoord D2-O Groen-Geel D16 Sportcomplex Olympia
  Pollux D4 Spijkenisse D4 Sportpark Kooikersweg
  Rotterdam D7 Tempo '34 D2-O Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D10 Leonidas D21 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Goeree Overflakkee D1 Feijenoord D2-O Terrein van de Pallandpolder
  Groen-Geel D16 Schiedam D10 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D21 Voorne D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Spijkenisse D4 Rotterdam D7 Sportpark Groenewoud
  Tempo '34 D2-O Delfshaven D2 Zuidelijk Randpark
ZONDAG 8 MEI 2022
  Delfshaven D2 Spijkenisse D4 Sportpark Blijdorp
  Feijenoord D2-O Schiedam D10 Sportcomplex Olympia
  Goeree Overflakkee D1 Tempo '34 D2-O Terrein van de Pallandpolder
  Pollux D4 Leonidas D21 Sportpark Kooikersweg
  Voorne D2-O Groen-Geel D16 Sportp. Boerseweg
ZONDAG 15 MEI 2022
  Groen-Geel D16 Pollux D4 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D21 Rotterdam D7 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D10 Voorne D2-O Sportpark HC Schiedam
  Spijkenisse D4 Goeree Overflakkee D1 Sportpark Groenewoud
  Tempo '34 D2-O Feijenoord D2-O Zuidelijk Randpark
ZONDAG 22 MEI 2022
  Delfshaven D2 Leonidas D21 Sportpark Blijdorp
  Feijenoord D2-O Voorne D2-O Sportcomplex Olympia
  Pollux D4 Schiedam D10 Sportpark Kooikersweg
  Rotterdam D7 Groen-Geel D16 Sportpark Hazelaarweg
  Tempo '34 D2-O Spijkenisse D4 Zuidelijk Randpark
ZONDAG 29 MEI 2022
  Feijenoord D2-O Spijkenisse D4 Sportcomplex Olympia
  Groen-Geel D16 Delfshaven D2 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D21 Goeree Overflakkee D1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D10 Rotterdam D7 Sportpark HC Schiedam
  Voorne D2-O Pollux D4 Sportp. Boerseweg
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Delfshaven D2 Schiedam D10 Sportpark Blijdorp
  Goeree Overflakkee D1 Groen-Geel D16 Terrein van de Pallandpolder
  Pollux D4 Feijenoord D2-O Sportpark Kooikersweg
  Rotterdam D7 Voorne D2-O Sportpark Hazelaarweg
  Tempo '34 D2-O Leonidas D21 Zuidelijk Randpark

Inschrijfknop
Afgelastingen
Momenteel zijn er geen afgelastingen.
 
Mijn Team
Agenda
19-11 
Plaatsen blaashal
20-11 
Vloer leggen blaasha
Volledige agenda
Bestel clubkleding